Něžnost na tyči

Marcelka

Poprvé jsem na pole dance narazila na internetu při hledání videoklipů k písničkám a zaujal mě. V té době ale tento sport v Čechách vůbec nebyl, tak jsem to nechala být. Za nějakou dobu se mi začaly ukazovat na sociální síti studia otevřená v Praze. Pak už bylo jen otázkou času, kdy jsem zaregistrovala první pole dance studio v Liberci. Okamžitě jsem se přihlásila na kurz pole dance. Chytilo mě to hned od začátku, i když jsem byla strašně nešikovná, ale každou další hodinu se to zlepšovalo.  

Po čase přišla nabídka, abych učila pole dance v nově otevíraném studiu v Liberci. S velkou radostí jsem se vrhla i do této etapy. Na výuce mě baví pokrok kurzistek. Jak na začátku tvrdí, že neumí šplhat a nemají sílu a za pár týdnů už visí hlavou dolů a jsou z toho nadšené a zapálené. 

Mě na tomto sportu baví jeho různorodost. Když chci a mám sílu, jdu se učit nové prvky a kombinace. Když nemám sílu, jsem unavená nebo líná, navléknu na nohy podpatky a jdu se zničit při exotic pole dance. Prostě pole dance je už na vždy.