Aerial Hoop

Vzdušná akrobacie na závěsném kruhu je moderním sportem vycházejícím z cirkusového umění a zařazuje se do skupiny sportů pod názvem Aerial Arts. Jedná se o pohybovou aktivitu, kombinující akrobatické, gymnastické a taneční prvky odehrávající se na zavěšené obruči. Pravidelným tréninkem se zvyšují silové a balanční schopnosti, dochází ke zpevnění celého těla. Zlepšuje se i mobilita a flexibilita celého těla. Vedle Aerial Hoop je možné tento sport dohledat i pod názvem Lyra Hoop.

Kruhy ve studiu mají vnitřní vnitřní obvod 95cm a 90 cm, úchop 24mm a jsou oblepovány tejpou právě pro lepší úchop. Ve studiu jsou i dětské kruhy o menším průměru.

Kids

Kurz pro děti na 4 lekce. Zábavná a hravá forma Aerial Hoop pro děti ve věku od 6 do 11 let (děti od 12ti let mohou v příp. zájmu navštěvovat již běžný kurz pro dospělé Aerial Hoop). Součástí výuky Aerial Hoop vedle různých triků a kombinací na kruhu, jsou i základní gymnastická průpravná cvičení, hry a rozvoj mobility, flexibility, koordinace a síly. Na kurzech probíhá i výuka tanečních choreografií, uzpůsobených pro děti.

Open Class

Jednotlivé lekce Aerial Hoop v rozvrhu. Skvělá volba pro začátečníky na vyzkoušení si o jaké cvičení se jedná nebo naopak pro naše kurzistky výborná možnost rozšířit svůj kurz o nějaké to doplňkové cvičení zaměřené na posilování, protahování apod. 

Open Space

Prostory sálu aerial hoop pro naše kurzistky a kurzisty. Šance trénovat si a procvičovat, co se naučili na kurzech. Možnost na sobě pracovat a neustále se zlepšovat, rozvíjet svou fantazii, hledat si svou cestou při vymýšlení různých triků a kombinací, nahradit si třeba i zameškanou a včas odhlášenou lekci lekci kurzu.

Individual

Jste sama, nebo máte kámošku, se kterou chcete posunout v Aerial Hoop i mimo hodiny v rozvrhu? Individual je pro Vás ideální řešení. Hodina je přizpůsobená požadavkům klientek. Vhodné i pro zájemce o radu se soutěžní choreografií, pomůžeme vymyslet a doladíme do poslední propnuté špičky. Domluvit se dá i soukromá skupinová lekce vhodná např. jako firemní teambuilding aj.

Workshop

Speciální víkendové akce. Zveme si lektorky z různých studií ČR a SR, aby předaly své znalosti a zkušenosti našim kurzistkám a kurzistům. Zároveň i naše lektorky si chystají netradiční lekce formou workshopů, které se běžně nevyskytují v rozvrhu. Možnost vyzkoušet si např. aerial hoop doubles tedy lekci s parťákem na kruhu, nějakou víkendovou choreografii na hudbu a jinak cílené speciální lekce. O všech našich plánovaných workshopech informujeme v předstihu na našich webových stránkách, facebooku i instagramu.