KURZY

U nás ve studiu vedeme lekce prioritně formou kurzů. Důvodem je možnost vést lekce se stejnou skupinou klientů a lépe tak rozvíjet jejich schopnosti v daném cvičení. Na kurzech si klient snadněji osvojí nové prvky a triky a ty se následně naučí propojovat do kombinací a choreografií.

Každý kurz obsahuje 4 nebo 12 lekcí. Lekce jednoho kurzu se koná vždy v jeden určitý den a čas opakující se po dobu 4 nebo 12 týdnů. V případě zájmu je každému kurzu umožněno navazovat a pokračovat. Je vypsán další navazující kurz. Takto lze na kurzech soustavně pokračovat a rozvíjet se po celou sezonu od září do června. Kurzy pro úplné začátečníky jsou v rozvrhu označeny Z1.

Za běžných okolností se na kurzech postupujeme od začátečníků Z1 – Z3, přes mírně pokročilé MP1 – MP3, středně pokročilé SP1 – SP3 až k nejpokročilejším P. Klienti z kurzů P jsou skuteční mistři v oboru a svým výkonem hodni svým lektorkám. V současné chvíli jsme byly nuceni zvolit tzv. mix level kurzy pro úbytek prokročilejších klientů po dlouhé pauze vynucené vládou.

Klient se na kurz rezervuje přímo v rozvrhu kliknutím na první lekci kurzu. Po zakoupení celého kurzu má u nás klient možnost si přesto jednotlivé lekce z kurzu
v případě potřeby (např. nemoc, dovolená apod.) stornovat ve správě svých rezervací a to nejpozději 4h před začátkem dané lekce kurzu. Následně si tuto včas stornovanou lekci může zarezervovat jinde v rozvrhu nejpozději 1h před začátkem dané lekce. Storno a následnou rezervaci si musí klient v rozvrhu provést sám a to po dobu jednoho probíhajícího kurzu, na který je přihlášen. Pokud klient nestihne lekci stornovat 4h před jejím konáním nebo si naopak stornovanou lekci nahradit po dobu probíhajícího kurzu , o možnost náhrady této lekce bohužel přichází.

Na náhrady lekcí z kurzů je možné využít jiné probíhající kurzy, open space, či open class lekce. Náhrady není možné využívat na workshopy, individual lekce a na 1.lekce nově vypsaných kurzů, aby se na těchto kurzech neblokovala kapacita