Aerial Yoga open class - Létací Jóga

Nové cvičení, při kterém Vám šála umožní pohyb v prostoru s úplně novým pocitem. Posílíte a protáhnete celé tělo, zapojíte i vnitřní stabilizační svaly. Cvičení vychází z klasické jógy. Ztuhlá, unavená, někdy i bolavá záda ze sezení v kanceláři nebo ve škole zná mnoho z nás. Hlavním benefitem létací jógy je bezesporu naprosté uvolnění zad, tzv. dekomprese páteře. Přijďte si tento skvělý pocit zažít!

Cvičí se v šálách z tzv. leteckého hedvábí – hammock.

Sál se šálkami

Aerial Yoga Acrobatics - Létací Jóga

Tento druh cvičení v šálách je dynamičtější a akrobatičtější verzí naší létací jógy. Vedle základního posílení a protažení se zde učí různé triky, pozice, dropy, protočky a otočky, časem dokonce až kombinace prvků a taneční choreografie v šále. Výuka probíhá formou kurzů, aby stejná skupina přihlášených klientů mohla se svou lektorkou postupovat dále, rozvíjet se, učit se stále novým trikům.

Kids Aerial mix

Zábavnější forma létací jógy a aerial hoop pro naše nejmladší kurzistky a kurzisty. Kurz na 12 lekcí.  Kids Aerial mix doporučujeme pro děti ve věku ca. 4 – 9 let, pro děti starší máme kurzy TEENS aerial mix. Koncept výuky na kurzech je pro naše Kids od běžných kurzů odlišný. Již rozcvička probíhá hravou formou, samotná výuka je tvořena tak, aby děti bavila, zapojeny jsou různé hry a veselé soutěže. Děti se především baví, ale zároveň zlepšují mobilitu i sílu. Jóga i akrobacie v kruhu pro děti je akrobatičtějšího charakteru.

Stretching v šálách - Open Class

Zaměřeno především na celkové zlepšení a zvýšení flexibility zábavnější formou za pomocí šály. Využívají se různé pozice a přechody z klasické jógy, ale i zcela nové a nepoznané díky závěsné šále, která dává širší prostor pro zlepšení celkové mobility těla. 

Open Class

Jednotlivé lekce létací jógy v rozvrhu. Skvělá volba pro začátečníky na vyzkoušení si, co je to létací jóga. Pro možnost se v tomto sportu více rozvíjet a postoupit i v pokročilosti, učit se neustále novým trikům a kombinacím doporučujeme kurz létací jógy Aerial Yoga Acrobatics. Avšak pro protažení a posílení celého těla, relaxaci a příjemné uvolnění zad při vyvěšení se hlavou dolů skvěle splní očekávání i náš Open Class Aerial Yoga Classic.

Open Space

Prostory sálu létací jógy pro vlastní trénink. Skvěle doplní kurz, na kterém se postupně rozvíjíte a učíte novým trikům, přechodům a kombinacím. Dává možnost si vše procvičit a postupem času zapojit i svou fantazii a zkoušet si naučené věci z kurzů sami kombinovat a vytvářet si své přechody z jednotlivých triků.

Individual

Lekce na míru. Možnost mít lektora tzv. pouze pro sebe. Zaměřit se na konkrétní partie, konkrétní cviky dle přání klienta. V nabídce je soukromá lekce pro jednu i více osob.

Workshop

Speciální víkendové lekce, které nejsou standardně v rozvrhu buď s našimi domácími lektorkami nebo s hostujícími lektory. Jedná se např. o párové workshopy acro jógy, doubles v šálách, tzv. vysoké sítě (šála je zavěšená ve vyšší výšce než bývá běžně na lekcích a kurzech), choreografie na hudbu a mnoho jiných. O všech WS budeme informovat emailem, na naší facebookové stránce i instagramu.