Pole Dance

Kurz na 12 lekcí. Tanec u tyče není jen o chození okolo tyče, jedná se o sport, který Vám bohatě vynahradí posilovnu. Zpevníte celé tělo a budete umět kousky, nad kterými se Vaše okolí pozastaví. Na hodinách se postupuje takovým tempem, aby si každý osvojil základní prvky a prováděl je s jistotou a lehkostí. Pokrok je znatelný každou hodinou, což je ta nejlepší motivace pokračovat! Na Kurzech Pole Dance se věnujeme jednotlivým prvkům, jejich kombinacím a tanečním choreografiím. Na lekcích klademe důraz na důkladné protažení a posílení celého těla.

V sále je k dispozici 9 tyčí z nerez oceli vysokých 4 m vyrobených speciálně na zakázku pro studio. Průměr tyče na úchop je 45 mm.

Contempole

Contempole klade důraz na plynulost (flow) pohybu, lyričnost, půvab, jemnost a ladnost. Vypiluje Vaši koordinaci, propojování a návaznost prvků. Nejedná se o taneční choreografie na tyči, ale o floorwork (práce na zemi), kde si vyzkoušíte různé převaly, spiny a základní prvky pole dance na hudbu. Vhodné i pro začátečníky. Potřebujete s sebou legíny a ideálně triko zakrývající ramena.

Exotic

Smyslnější taneční choreografie. Chcete zahodit stres z práce a zapotit se? Pobavit se s partou bab? Přijďte vyzkoušet tento druh cardio cvičení.  Nebudete se jen válet po zemi, ale makat. Nevěříte? Přijďte zkusit na vlastní kůži. Dá to zabrat, aby svůdné taneční pohyby vypadaly tak, jak mají. V kurzu trénujeme na hudbu různé choreografie a zároveň je kladen důraz na nové prvky, spiny a techniku provedení. Cvičíme na podpatcích (nejsou nutností) a doporučujeme chrániče na kolena.

Kids

Kurz pro děti na 12 lekcí. Zábavná a hravá forma Pole Dance nebo Aerial sports mix pro děti ve věku od 4 do 10 let . Součástí výuky Pole Dance, Aerial Hoop a Aerial Silk vedle různých triků a kombinací na tyči, kruhu či šále, jsou i základní gymnastická průpravná cvičení a rozvoj mobility, flexibility, koordinace a síly. Na kurzech probíhá i výuka tanečních choreografií, uzpůsobených pro děti.

Teens

Kurz pro děti od 10 let na 12 lekcí. Oproti skupině KIDS zde se dá už mluvit o sportovní přípravě. Celková příprava pro pole dance, aerial hoop a aerial silk: prvky a kombinace na tyči, kruhu či šále, akrobacie, tanec. Rozvíjíme také flexibilitu, mobilitu a sílu, abychom se společně mohli posunout k těžším kombinacím sportovním náčiní. V případě zájmu možnost soutěžní přípravy.

Full Body Workout - Open Class

Jedotlivé lekce posilování, zpevňování celého těla, cardio cviků Vás připraví na náročnější prvky nejen na tyči, zpevníte svoje svaly a určitě si vyzkoušíte i cviky, které jste nikdy nedělali. Na hodině je kladen důraz na správnou techniku provedení.
Vhodné pro všechny úrovně vč. úplných začátečníků. Vítáni jsou všichni naši i zcela noví návštěvníci studia.

Acro, Floorwork & Handstands - Open Class

Opět hodina, která se odehrává při zemi (floorwork – práce na zemi). Naučíte se různé přechody ze země na tyč a naopak, náskoky na tyč, stojky na rukou (a nejen na rukou) a všelijaké převaly.  Součástí budou různá posilovací a průpravná cvičení a možná i pár cviků podobajících se gymnastice. Vhodné po absolvování alespoň 3 měsíců na tyči. Ideální pro ty, kteří mají strach z výšek, ale přesto se tyče nechtějí vzdát. Jedná se o jednotlivá průpravná samostatná cvičení, skvělá jako základ pro pole dance, contempole i exotic.

Open Space

Prostory sálu pole dance pro naše kurzistky a kurzisty si sami zkoušet, trénovat a opakovat, co se naučili na kurzech a open class, možnost nahradit si třeba i zameškanou a včas odhlášenou lekci kurzu. Šance na sobě pracovat, rozvíjet svou fantazii, tvořit své vlastní kombinace z prvků, které se učí na lekcích. 

Individual

Jste sama, nebo máte kámošku, se kterou chcete posunout v Pole Dance i mimo hodiny v rozvrhu? Individual je pro Vás ideální řešení. Hodina je přizpůsobená požadavkům klientek. Vhodné i pro zájemce o radu se soutěžní choreografií, pomůžeme vymyslet a doladíme do poslední propnuté špičky. Domluvit se dá i soukromá skupinová lekce vhodná např. jako firemní teambuilding aj.

Workshop

Workshopy jsou nahodilé víkendové akce, kdy si k nám do studia pozveme star z jiného studia a ta učí naše kurzistky novým kouskům. Lekce jsou plné triků a kombinací, které si můžete vyzkoušet, natočit a pak samostatně trénovat na Open Space hodinách. O všech WS budeme informovat emailem, na naší facebookové stránce i instagramu.