Open Class

Jsou jednotlivé lekce, ale přesto pravidelně se opakující, které slouží buď jako doplňkové cvičení ke kurzům, např. ke zlepšování flexibility (Stretching), síly (Fitness) nebo koordinace (Acro, Floorwork & Handstands) a nebo jako zcela samostatné cvičení. V rozvrhu jsou označeny vždy modrou barvou, takže je ihned snadno rozpoznáte.

Jednotlivé lekce nabízíme i v šálách, pokud netoužíte po pravidelném tréninku na kurzech Aerial Yoga Acrobatics a Vašim cílem je, se občas protáhnout (Aerial Yoga Stretching) nebo si zkusit zcela jinou formu jógy, můžete navštěvovat naše lekce, novinku Aerial Yoga Classic. Zde se spojuje klasická jóga s antigravitačním pocitem létání. Tato lekce je vhodná úplně pro všechny, očekávejte příjemné protažení, posílení celého těla, relaxaci a pocit maximálního uvolnění zad vyvěšení se hlavou dolů pod dohledem lektorky.

Pro přihlášení se na Open Class lekce není podmínkou navštěvovat zároveň i nějaký kurz, je možné je navštěvovat zcela samostatně, záleží jen na Vás, co za lekci si v rozvrhu vyberete. 

Výuku Pole Dance, Aerial Yoga Acrobatics a Aerial Hoop vedeme pouze formou kurzů. Na jednotlivých lekcích není možné systematicky postupovat a rozvíjet schopnosti klientů ve výše uvedených sportech, pakliže se na lekce Open Class lekce hlásí klienti různých úrovní pokročilosti, každý týden klienti jiní a stále noví vč. začátečníků. Z tohoto důvodu vedeme výuku formou kurzů v uzavřených skupinách s omezenou max. kapacitou osob na každý kurz.