KURZY

U nás ve studiu vedeme lekce prioritně formou kurzů. Důvodem je možnost vést lekce se stejnou skupinou klientů a lépe tak rozvíjet jejich schopnosti v daném cvičení. Na kurzech si klient snadněji osvojí nové prvky a triky a ty se následně naučí propojovat do kombinací a choreografií.

Každý kurz obsahuje 11 lekcí. Lekce jednoho kurzu se koná vždy v jeden určitý den a čas opakující se po dobu 11 týdnů. Na kurzech postupujeme od začátečníků Z1 – Z3, přes mírně pokročilé MP1 – MP3, středně pokročilé SP1 – SP3 až k nejpokročilejším P. Klienti z kurzů P jsou skuteční mistři v oboru a svým výkonem hodni svým lektorkám. Kurzy pro úplné začátečníky jsou v rozvrhu označeny Z1.

Kurzy jsou u nás v rozvrhu barevně rozlišeny. Pole Dance fialovou barvou, Aerial Yoga barvou červenou a Aerial Hoop barvou zelenou pro snadnější orientaci v rezervačním systému.

Klient se na kurz rezervuje přímo v rozvrhu kliknutím na první lekci kurzu. Po zakoupení celého kurzu má u nás klient možnost si přesto jednotlivé lekce z kurzu
v případě potřeby (např. nemoc, dovolená apod.) stornovat ve správě svých rezervací a to nejpozději 4h před začátkem  dané lekce kurzu. Následně si tuto včas stornovanou lekci může zarezervovat jinde v rozvrhu opět nejpozději 4h před začátkem dané lekce. Storno a následnou rezervaci si musí klient v rozvrhu provést sám a to po dobu jednoho probíhajícího kurzu (11 týdnů), na který je přihlášen. Pokud klient nestihne lekci stornovat 4h před jejím konáním nebo si naopak stornovanou lekci nahradit po dobu probíhajícího kurzu (11 týdnů), o možnost náhrady této lekce bohužel přichází.

Na náhrady lekcí z kurzů je možné využít jiné probíhající kurzy, open space, či open class lekce. Náhrady není možné využívat na workshopy a individual lekce.